Winemakers Dinner


Tatakii asian
Bli med på vinsmaking 3.juni
... vi får besøk av vinprodusenten Nik Weis og byr på en kveld fylt med deilig mat, fantastiske viner og stemning!

– med Nik Weis
Den 3. juni kl. 18:30 inviterer vi deg til en helt spesiell kveld hos oss på Tatakii. Vi får besøk av ingen ringere enn Nik Weis, den anerkjente vinmakeren bak St. Urbans-Hof i Mosel, og sammen med ham ønsker vi å gi deg en unik smaksopplevelse du sent vil glemme.
Kjøkkenteamet vårt har satt sammen en elegant 7-retters meny inspirert av det moderne asiatiske kjøkken. Til hver rett serveres nøye utvalgte viner fra Nik Weis’ kjeller – delikate rieslinger og andre perler fra Mosel og Saar – og du vil få høre om vinene direkte fra vinmakeren selv. Det blir en kveld med varme smaker, ekte lidenskap og en sjelden mulighet til å komme tett på en av Tysklands mest spennende vinprodusenter.
Billetten koster 1.150 kroner per person, og det er kun et begrenset antall plasser. Vi anbefaler å sikre bord så snart som mulig – dette blir en intim og eksklusiv aften.
Inkluderert i prisen:
– Smaking av 5 viner fra Nik Weis
– 7-retters meny fra Tatakii
– Vinpresentasjon med Nik Weis
Kvelden passer for både nysgjerrige vinelskere og de med mer erfaring. Hjertelig velkommen!
Antall plasser er begrenset og vi håper å se deg!
Tatakii asian
Bli med på vinsmaking 3.juni
... vi får besøk av vinprodusenten Nik Weis og byr på en kveld fylt med deilig mat, fantastiske viner og stemning!
